חוף ואגאטור – גואה

חוף ואגאטור – גואה

חוף ואגאטור ממוקם צפונית לאנג'ונה בחלקה הצפוני של גואה במרחק של כ-22 ק"מ מהעיר פאנג'י. ואגאטור הוא למעשה חוף קטן עם מפרץ אחד קסום המוקף בצוק סלעי גבוה הנמצא בקצה כפר דייגים קטן.

ואגאטור נחשב לחוף פופולארי ביותר בקרב המטיילים והנופשים בגואה –זה המקום בו מתקיימות המסיבות הידועות של גואה והרבה נוהגים להגיע לסביבת החוף בשעות הערב המוקדמות מידי יום כאשר מתחילה שעת המסיבות.

בכפר עצמו פזורים הרבה גסטהאוסים המציעים מגוון של אפשרויות לינה בטווחי מחירים שונים, אין בואגאטור גסטהאוסים הממוקמים ממש על קו החוף, אך מרבית מקומות הלינה נמצאים במרחק של כ- 5 דקות הליכה מהים.

במהלך היום הכפר בדרך כלל שקט ושלב וניתן למצוא בו מגוון של מסעדות טובות ופינות שקטות, אך בשיא העונה בשעות הערב הכפר מתמלא בבליינים וברעש המסיבות.

הרחוב הראשי של הכפר חוצה אותו לרוחבו ובסופו נפגש עם הצוק היורד אל הים. מצידי הרחוב תמצאו מגוון של חנויות קטנות המוכרות מכל הבא ליד – לונגים, פסלים, תמונות, חולצות וכמובן גם דוכני אוכל.

איך להגיע לואגאטור

תוכלו להגיע לואגאטור דרך העיר מאפסה או דרך חוף קלאנגוט באוטובוס מקומי, למרות שהדרך המומלצת יותר היא נסיעה בריקשה או במונית.

מתי להגיע

חוף ואגאטור מתמלא מאוד בשיא העונה בגואה והחל מחודש נובמבר מאוד קשה למצוא שם מקום טוב לישון, אם אתם מתכננים להגיע בעונה מומלץ לנסות להתארגן על מקום לקראת סוף ספטמבר.

 
 

הוסף תגובה

Booking.com