מידלנד, קנדה

מידלנד, קנדה

מידלנד, עיירה קטנה בקטנה שסיסמתה היא "השער אל 30,000 האיים". בזכות סיסמא זו הפכה העיירה הקטנה והמנומנמת בעונת החורף לאטרקציה תיירותית אדירה בעונת הקיץ והתיירות במהלכה היא מכפילה את כמות התיירים שלה כמעט פי 10! כל זאת הודות לשיט מדהים באזור מפרץ ג'ורג'יאן המרהיב וסיור בין 30,000 האיים הזעירים הפזורים בו.

מידלנד – כרטיס ביקור
שם: מידלנד
מדינה: קנדה
פרובינציה: אונטריו
שטח: 29 קמ"ר
אוכלוסייה: 16,300 נפש
מטבע: דולר קנדי
שפה: אנגלית, צרפתית

מידלנד – מידע כללי
מידלנד היא עיר או שמא יש לומר עיירה קטנה בפרובינציית אנטוריו, היא שוכנת לחופו של מפרץ ג'ורג'יאן 150 ק"מ צפונית לטורונטו. מידלנד שוכנת בסמוך לאזור 30,000 האיים הפרוסים במפרץ ג'ורג'יאן הנפלא וממנה יוצאים למסעות שיט אל עבר איים אלו. על אף האוכלוסייה המעטה יחסית במידלנד עצמה, בעונת התיירות האזור מתמלא בתיירים ובמטיילים שבאים לראות את האזור הנפלא מה שהופך את האוכלוסייה של מידלנד מ-16 אלף תושבי קבע בלבד ל-100 אלף תושבים ותיירים בשיא עונת התיירות.

אחת האטרקציות היפות והמומלצות ביותר במידלנד הוא ציורי הקיר הענקיים והצבעוניים המעטרים את בתיה ומבני הציבור שבה. הציורים הצבעוניים המגוללים בצבעים ובאומנות מודרנית את ההיסטוריה של תושביהם האינדיאנים של מידלנד ואזור מפרץ ג'ורג'יאן הוציאו את שמה של מידלנד למרחוק, והם ללא ספק אחת מהסיבות המרכזיות שתיירים רבים אוהבים לאהוב את העיר הזאת. החוויה של טיול בין המבנים והבתים המעוטרים בצבעוניות ורב גוניות שכזו נותנים תחושה של טיול ממש בלב של סרט אנימציה או עולם ווירטואלי. הצבעוניות ניבטת מכל פינה ברחובות מידלנד והחוויה ללא ספק נפלאה.

יציאה לשיט במפרץ ג'ורג'יאן אף היא אטרקציה מומלצת במידלנד שרבים לא נוטים להחמיץ. היציאה של הסירות והמעבורות הם מאזור נמל מידלנד, בו גם נמצא ציור הקיר המרהיב והגדול ביותר (זכרו לא לפספס אותו…) השיט יוצא במסלולים קבועים פחות או יותר ועובר באזור 30,000 האיים הזעירים המרכיבים את הארכיפלג המרהיב של מפרץ ג'ורגי'אן.

 

הוסף תגובה