תפריט
סגור

פורום אירופה - מחזות זמר בלונדון

« חזרה לעמוד הפורום

מחפש הצגות למחזות זמר בלונדון
מאת: חגית ו 16/04/2011 12:01

הי, אני מתכננת להגיע ללונדון עם עוד כמה חברות בחול המועד פסח, רציתי לדעת אם יש המלצות להצגות מוצלחות שכדאי לראות בווסט אנד? תודה חגית

מחזות זמר מומלצים בלונדון
מאת: נועם ו 18/02/2011 18:40

הי לבנת, האמת שהפעם האחרונה שהייתי בלונדון הייתה לפני שנתיים ועם זאת ההצגות לא נוטות להשתנות שם בקצב מסחרר. אני הייתי בכמה מחזות זמר מומלצים: ביניהם כדאי מאוד לראות את מלך האריות (במיוחד עם את מגיעה עם ילדים צעירים או שאת צעירה ברוחך!) מדובר על מחזמר נפלא לא לילדים בלבד..

הצגות מומלצות בווסט אנד של לונדון
מאת: צוות טריפו ו 16/04/2011 12:18

שלום חגית, מחזות זמר בווסט אנד זה באמת חוויה נהדרת... ראשית אנו מזכירים לך לא לקנות כרטיסים בקופות אלא ללכת לחפש כרטיסים ב"קופת הרגע האחרון" בכיכר לסטר (לסטר סקוור). ניתן למצוא שם כרטיסים בהוזלה גם מספר ימים מראש. ההצגות בווסט אנד הן פחות או יותר קבועות ורצות..

לוח הצגות של לונדון
מאת: דויד ו 19/04/2011 12:03

הי ענת, מצ"ב קישור לאתר הופעות של לונדון: http://www.londonwestendtheatretickets.com/ את יכולה לקרוא כאן "בגדול" על ההצגות הרצות והמועדים שלהן, אבל ממש כדאי שלא תקני כאן כרטיסים. כעיקרון יש הצגות כמעט כל יום וכרטיסים מומלץ לקנות בכיכר לסטר.. חג..

מישהו יכול להמליץ על מחזות זמר טובים שרצים עכשיו בווסט אנד?
מאת: דן ו 27/06/2011 18:49

הי, אני וחברה שלי מתכננים לנסוע ללונדון בקיץ, אני חולה על מחזות זמר ואני ממש רוצה ללכת לראות אחד (ואולי אפילו שניים) הייתי שמח לקבל המלצות מישראלים שהיו לאחרונה במחזמר בלונדון ויכולים להמליץ על הצגות שרצות ומומלצות. בנוסף- יש הצעות איפה אפשר לקנות כרטיסים בזול? הסתכלתי..

קופות "הרגע האחרון" בווסט אנד
מאת: צוות טריפו ו 27/06/2011 18:56

שלום דן, הדרך הכי פחות טובה לקניית כרטיסים להצגות בלונדון היא דרך אתרי האינטרנט של התיאטראות או בקופות התיאטרון עצמו. כאשר תגיע ללונדון קח אנדרגראונד (הרכבת התחתית) בקו פיקאדילי (הקו הכחול) ורד בתחנת "לסטר סקוור". התחנה ממוקמת ממש בלב אזור התיאטראות של לונדון וממש..

©2018 www.tripo.co.il    טיולים    אודות האתר    צור קשר    תקנון