תפריט
סגור

חיפושים בנושא מילאנו

מילאנו

לפניך מידע אודות מילאנו. התוצאות מחולקות לקטגוריות - מדינות, ערים ומקומות, מידע ומאמרים והודעות בפורומים בנושא מילאנו.

קטגוריות הקשורות למילאנו

איטליה - מידע כללי

איטליה אוצרת בתוכה את היפות והקלאסיות שבערי אירופה שהתעצבו ברוח התרבותית של 2000 שנות התיישבות וחיים שחלפו על פני האדמה האיטלקית מקפלות בין דפי ההיסטוריה את יוון העתיקה, האימפריה הרומאית, השפעות הנצרות ומדינת הוותיקן וגם התחייה התרבותית של תקופת הרנסאנס. המבקר באיטליה יחווה פרץ של קלאסיקה ונוסטלגיה נוכח המבנים הציוריים, הרחובות המעוצבים בסגנון ארכיטקטוני..

מילאנו - מידע ומאמרים

איטליה - Italy איטליה - Italy

איטליה – "ארץ המגף" היא אטרקציה לרומנטיקנים ולקלאסיים שביניכם. איטליה אוצרת בתוכה את הערים היפות והקלאסיות ביותר בעולם שלא ברור אם הסיפורים והמיתוסים בראו את המציאות בהן או שמא יופיין ברא את המציאות הציורית. עם מספר רב של ערים מרהיבות כמו וונציה, רומא, פיזה, פירנצה, וורונה, נאפולי ואחרות אף רומנטיקן לא יישאר אדיש. אך איטליה היא גם ארץ האוכל האיטלקי. הספגטי, הפיצה, הגבינה הצהובה והררי פוקאצ'ות..

מילאנו - בפורומים

מכירת כרטיס טיסה למילאנו, איטליה 5.10-12.10
מאת: שירלי ו 03/10/2010 14:35

קניתי את הכרטיס ב$340, המחיר גמיש בשל הדחיפות. ניתן ליצור איתי קשר ב- 054383531, שירלי.

טיול רכבות איטליה-שוויץ
מאת: נטלי ו 17/03/2011 11:04

ממליצה על טיול רכבות מאיטליה לשוויץ, רצוי באביב-קיץ, הרכבת שעוברת בין מילאנו לת'ון עוברת דרך האלפים והנופים מאלפים! מומלץ ביותר !

חושש לנסוע לאיטליה
מאת: ג'ימי ו 09/11/2011 12:42

קראתי שיש עכשיו בלאגן באיטליה עם החשש להפלת הממשלה וכל המשבר הכלכלי, נראה לכם שזה אמור להשפיע על התיירות? כדאי לבטל טיול בגלל זה? ג'ימי

נפלה הממשלה ומה קרה?!
מאת: אפלרד ו 25/11/2011 18:35

הי ג'ימי אחי, אני ממש מקווה שלא ביטלת את הטיול שלך בגלל שטויות של ענייני פנים כמו נפילת ממשלה. נפילות ממשלה ומשברים פנימיים כאלה ואחרים של מדינות (אני מדבר על משברים כלכליים) לא בהכרח ולרוב ממש לא מעניינים תיירים. המדינות לא מרשות לעצמן שדברים כאלו יפגעו להן בתיירות..

מה עדיף איטליה או ספרד?
מאת: דור ו 01/07/2012 17:28

שלום לכולם... זקוקה לעצתכם. אני מעוניינת לטוס לאיטליה עוד כחודשיים בערך ומאד רוצה לטייל בצפון. להתחיל אולי ברומא ולעלות לטוסקנה, ונציה, מילאנו, דולומיטים, אגמים... ל10 ימים.. המסלול עוד פתוח כי יתכן וכבר יהיה קריר והמסלול ישתנה. הבעיה היא שהתקציב שלי ושל בן זוגי לא גדול ואנחנו..

©2018 www.tripo.co.il    טיולים    אודות האתר    צור קשר    תקנון